Matbaacılık Sektöründe Verilen Hizmetler Nelerdir ?
24 Mayıs 2017
Dergileriniz Elma Matbaayla Canlanıyor
26 Temmuz 2017

Matbaada Öncü Firma Elma Matbaa

 

Matbaacılık eskiden beri ihtiyaç duyulan çok önemli bir meslektir. Bugün pek çok alanda matbaacılık sektörünün ülkemize ve dünyaya önemli faydaları bulunuyor. İş yerlerinde, evlerimizde, okulda veya başka bir mekanda kağıt, kalem, kitap gibi dokümanlara ihtiyaç duyuluyor. Matbaacılık sektörü direk olarak bu ihtiyaçlara cevap vermek zorunda olan meslektir. Dolayısıyla matbaa fabrikaları ve ofsetleri bu sebeple kurulmuş ve uzun yıllardır hizmet vermeye devam ediyor. Elma matbaa bu konuda gerekli olan ajanda, takvim, bloknot, defter ve baskı gibi tüm ihtiyaçları karşılayacak güçtedir.

Matbaanın Merkezi Elma Matbaa

Elma matbaa ajanda, defter, takvim, bloknot, kâğıt çantalar, karton, klasör ve kutu gibi malzemeler bakımından ciddi üretimleri bulunuyor. Firma 21 senelik tecrübesi sayesinde matbaacılık hizmetleri alanında işini oldukça profesyonel ve özenli şekilde yürütmeye devam ediyor. Müşterilerinin memnun kalması için onlara uygun ücretler ile en kaliteli hizmetleri vermek için web sitesi üzerinden ulaşabilecekleri her türlü donanımı sağlamışlardır.

Elma Matbaa Baskı Hizmetleri

Elma matbaa dergi, gazete ve kitap gibi basımı yapılması gereken ürünlerin üretimini uzman ekibiyle gerçekleştiriyor. Teknolojinin son ürünü olan baskı makineleri ve konusunda profesyonel olan çalışanlarıyla beraber en kaliteli baskılarını müşterilerini hoşnut edecek şekilde en uygun ücretlere onlara sunuyorlar. İsterseniz ürünlerimiz menüsünden veya sitenin alt kısmında olan kategori seçeneğinden istediğiniz matbaa ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Reklam İçin Broşür ve Katalog

Katalog ve broşürler iyi bir reklam tanıtımı konusunda büyük önem taşıyor. Elma matbaanın reklam konusunda da çok önemli faydaları mevcuttur. İstanbul dünyanın sayılı metropol şehirlerinden birisidir. Bu kadar önemli olan şehirde matbaa gibi önemli sektörde iyi yerlere gelmek Elma matbaanın işinde ne kadar profesyonel olduğunu gösteriyor. İstanbul’un top kapı semti matbaanın en yoğun olduğu merkez bölgedir. Elma matbaa kutu, ajanda, zarf, afiş, broşür, katalog, bloknot, takvim, dijital baskı, dergi ve kitap tasarım ürünlerini teknolojinin son ürünü olan makineleriyle sağladığından dolayı daha kaliteli halde müşterilerine sunuyor.

Bu durumda müşteri zaman geçtikçe daha da hoşnut kalıyor. İsterseniz elma matbaa aracılığı ile ürünlerinizin reklam kalitesini arttırarak bu farkı yaşayabilirsiniz. Arzu ederseniz Elmamatbaa.com sitesinde bulunan 2017 ücret listesinden her türlü matbaa ürünün fiyatlarının ne kadar olduğunu ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Bunun dışında firmanın son çıkarttığı katalogları bilgisayarınıza indirip inceledikten sonra hoşunuza giden veya ihtiyacınız olan herhangi bir ürünü satın almak için elmamatbaa.com ya da 0212 567 30 67 numarasını arayarak irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir