Dergi Basımına Dair Aradığınız Her Şey Bu Yazıda
24 Nisan 2019

En Kolay Reklam Aracı: Promosyon Takvim

Takvim; geçmişten bu güne yaşananların ve yaşanacakların canlı şahididir. İnsanlık için vazgeçilmez bir tanık. Unutulmaması istenilen her şey takvimlere not alınmaktadır. Bu bağlamda promosyon takvimler en etkili reklam araçları arasında yer alıyor.

      Promosyon takvim çeşitleri; Sümen ,masa,piramit,gemici ve cep boy takvimlerle reklamınızı her alanda en iyi şekilde yapabilirsiniz. Yıl boyu etkin şekilde kullanılan takvimler tedarikçilerinize,müşterilerinize,paydaşlarınıza sunabileceğiniz pratik, kalıcı ve kullanışlı bir promosyon aracı olmakta. İstediğiniz görsel ve yazıları da kaliteli baskı uygulamalarıyla promosyon takvimlerinizde görmeniz mümkün. Marka logonuzu ve isteğiniz yazıları(adres, telefon) ürününüz için en uygun basım tekniğiyle uygulayarak size özel bir ürün meydana getirir. Planlama yapma ve üzerine not alma avantajı da sunan promosyon takvimler son zamanların en çok tercih edilen promosyonları arasında. Dilerseniz duvarınıza asarak dilerseniz masa üstünde veya cüzdanınızda bulundurabileceğiniz takvimler ile zamanı en verimli şekilde kullanmak sizin elinizde. Promosyon ürünler içinde takvim çeşitleri ilk sıralarda yer alsa da ajandalar, defterler,organizerler,karton ve kağıt çantalar,kalemler,spiralli defterler,küpnot ve diknotlar,kataloglar,broşürler,karton kutular diğer promosyon ürünlerdir. Reklam aracı olarak doğru bir tercih olan promosyon ürünler sizi geleceğe taşır. Markanızın sürekli göz önünde olması akılda kalıcılığınızı arttırır. Promosyon takvim üzerinde ki adres ve iletişim bilgileriniz ile sizi kolaylıkla ulaşılabilir kılar. Takvimlerin bir yıl gibi uzun bir süre kullanılıyor olması da aslında promosyon ürününüzün ne kadar kullanışlı ve doğru bir tercih olduğunu  bir kere daha hatırlatır.

     Elma Matbaa olarak tüm bu promosyon  ürünlerin ve daha fazlasının basımını en kaliteli şekilde ve en doğru teknikler ile gerçekleştirmekteyiz. Uygun fiyat seçenekleri ve zamanında teslim güvencesi ile sizde dilediğiniz ürünlerin basımını yaptırabilirsiniz. Toptan fiyatı ile arada aracı olmadan internet sitemiz üzerinden  tüm ürünleri inceleyebilir  bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Tamamı kâğıt ve türevleri olan promosyon ürünlerimiz ile sıfır atık projesine destek vermekte geri dönüşümlü ürünler tasarlayarak ve üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız. Bugün matbaa sektöründe marka isim olmayı da buna borçluyuz. Yeteri kadar, eksiksiz ve tam üretim prensibiyle tüm müşterilerinizin hizmeti için buradayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir