Elma Matbaa Hakkında

Elma Matbaa & Takvim Ajanda ; 21 yıldan fazla tecrübesi boyunca sahip olduğu bilgi ve birikimi, siz değerli kurumsal ve bireysel müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanı ve gururunu duyar.
Kurulduğu günden itibaren firmamız Takvim , Ajanda , Broşür , Dergi , Kitap tasarımı , basımı ve diğer hizmetlerini hayata geçiren  konusunda uzman bir  kadroya sahip olan şirketimiz; Katalog,Dergi,Broşür ve gemici Takvim – Ajanda üretimi yapmaktadır.

Hizmetlerimiz ; 70×100 Ofset Baskı 5 + Disp.Lak – 50×70 5 renk Ofset Baskı – Spiral takma makinaları – Yarı otomatik Serigraf Boya Baskı – 2 renk Tampon Baskı ve Ciltleme makinaları ile hizmetinizdeyiz.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede matbaa sektöründe tanınmaya başlanmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Elma Matbaa, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir…
Kurumsal Web Sitemiz İçin Tıklayınız