Matbaa Ve Hayatımızdaki Yeri
6 Eylül 2018
Dergi Basımına Dair Aradığınız Her Şey Bu Yazıda
24 Nisan 2019

2019 Gemici Takvim Modelleri Yayında

0 yılı aşkın süredir Matbaacılık sektörüne yön vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.Elma Matbaa olarak kurulduğumuz günden bu güne her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün anlayışımızı birinci planda tuttuk.

Nitekim bugün sektörde matbaacılık denildiğinde ilk akla gelen isim olmamız siz değerli müşterilerimiz sayesindedir. Çünkü bizim referansımız bizim ile çalışmakla bize güç katan,marka tanıtımlarını promosyon ürünlerimiz ile yapan değerli müşterilerimizdir.
        2019 Gemici takvim,tek sayfada üç ayrı aya ait bilgilerileri görebileceğiniz, istediğiniz görsellerle renklendirilebileceğiniz genel manada ince bir tabaka halinde görülen takvim çeşididir. Gemici takvim,promosyon ürünlerimiz arasında en çok tercih edilenlerden biridir.Müşterilerimizin her zaman beğenisini kazanan,aynı anda farkları ayları görme fırsatı sağlayan,yer tutmayan,duvara asıldığında rahatlıkla okunabilen,istenilen görseller kullanılabilen,firmanın yıl boyunca reklam ve promosyon ürünü olarak kullanabileceği gemici takvim en çok talep gören ürünlerin başında gelmektedir.
Elma Matbaa olarak uyguladığımız son teknoloji baskı teknikleri,canlı renk kalitesi ile kolay ve okunaklı yazı tipi ile farklı ortamlara uyum sağlayabilen rahat ve şık görüntüsüyle uzun ömürlü  bir promosyon ürünüdür.
Gemici takvim sayfaları üzerine firma logonuzu koyabileceğimiz gibi firmanızın görsellerinide kullanarak farklı bir tasarım oluşturabilir,müşterilerinizin aklında kalıcılık sağlayabilirsiniz.
Elma Matbaa olarak %100 müşteri odaklı çalışma prensibimizle ,sizlerin memnun olmadığı hiç bir ürünü basıma almıyor mutlaka sizin onayınıza sunuyoruz.Uygun ve her bütçeye hitap eden fiyat seçeneklerimizle sizde firmanıza en uygun gemici takvimi seçebilir ,istediğiniz görselleri kullanarak tasarlayabilirsiniz.
Gemici takvim diğer takvimlere nazaran daha az yer tutan ,ihtiyac duyduğunuz her an göz önünde bulunan muazzam bir takvim çeşididir.Kendi ürün çeşitliği bakımından da tercih nedenidir.2019 yılında geniş ürün kartelasıyla sizlerle buluşmaya hazırız.
       Yepyeni modeller,farklı tasarımlar,uygun fiyat garantisi,müşteri memnuniyeti,zamanında ve eksiksiz üretim,muhteşem renk ve baskı kalitesiyle Gemici Takvim sizinde promosyon ürünleri içinde vazgeçilmeziniz olmaya aday.Diğer matbaa ürünlerimizi ve takvim çeşitlerimizi görmek için elmamatbaa.com‘u ziyaret edebilir size en uygun promosyon ürünü seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir